Szukaj na stronie:

O FIRMIE

P.W. Domus powstało w 1991 r. Spółka współpracuje z wieloma producentami krajowymi i zagranicznymi różnych branż. Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż detaliczna, hurtowa i eksportowa następujących towarów: płytki ceramiczne firm polskich i hiszpańskich, ceramika sanitarna, meble łazienkowe, armatura, lustra, farby i lakiery, art. malarskie, chemia budowlana, korek naturalny, listwy przypodłogowe i wykończeniowe, tapety producentów niemieckich i włoskich, wentylatory, okapy, drabiny i rusztowania i wiele innych.

Domeną naszej Firmy jest promowanie i eksport polskich produktów przemysłowych na wschodnich rynkach zagranicznych w Kazachstanie, Mołdawii, Ukrainie, Rosji i Kirgistanie.

Zapraszamy do współpracy odbiorców krajowych jak i zagranicznych zapewniając im sprawną realizację zamówień oraz atrakcyjne oferty cenowe.

Duża aktywność Firmy na rynku przyczyniła się do otrzymania w 2005 i 2008 roku tytułu „Gazeli Biznesu” oznaczającej przynależność do elitarnego klubu i grona najdynamiczniej rozwijających się firm, potwierdzoną przez COFACE POLAND. Dodatkowo w lutym 2009 roku firma otrzymała certyfikat „Przejrzysta firma” nadany przez Dun and Bradstreet Poland we współpracy z partnerem tj. Getin Bankiem. Otrzymane wyróżnienie jest wyrazem wiarygodności i uczciwości finansowej firmy. W 2010 roku nasza firma została nagrodzona Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej nadawanym za wysoką ocenę stabilności firmy według D&B Poland.